Lista cluburilor Știință&Tehnică

Copiii care doresc să intre în clubul din școala lor sunt rugați să contacteze direct profesorii coordonatori via cancelariile școlilor.

Persoană legătură Nume liceu Localitate Județ
Rădoescu Antonela Colegiul Național Titu Maiorescu, Aiud Aiud Alba
PRIOTEASA MARIN LICEUL TEHNOLOGIC VEDEA VEDEA ARGES
CÎRSTOIU MINODORA LICEUL TEHNOLOGIC „PETRE IONESCU MUSCEL „ DOMNEȘTI ARGES
prof. BĂNUȚESCU RAMONA FLORINA LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE DIMA” PITEȘTI ARGEȘ
Paris Alin Mihai Liceul Tehnologic Jacques M Elias Sascut Bacau
BUȘTEAGĂ MARINELA COLEGIUL NAȚIONAL GHEORGHE VRĂNCEANU BACĂU BACĂU
LAZĂU DUMITRU SEVERUS LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 ȘUNCUIUȘ BIHOR
Fernea Bianca Liceul Greco Catolic “ Iuliu Maniu” Oradea Bihor
VASILE VALERIA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD BIHOR
GRĂDINARU-VRANCIU CRISTINA LICEUL ,,DEMOSTENE BOTEZ” TRUŞEŞTI BOTOŞANI
Guluță Nadia Colegiul Național „A.T.Laurian” Botoșani Botoșani
Prus Paul Colegiul National „Gh. Munteanu Murgoci” Braila Braila
Măhuleț Iuliana COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV BRASOV BRASOV
Dragomir Emil Ștefănuț Liceul Teoretic ”Constantin Angelescu” Ianca Brăila
Gheorghiu Manuela Colegiul național Gheorghe Munteanu Murgoci Brăila Brăila
MOȘESCU VIORICA Colegiul Național ,,Gh. M. Murgoci,, Brăila Brăila
IOANID Marilena Liceu de Arte, H.D. , Brăila Brăila
THEODORA MICHEL SCOALA GIMNAZIALA URUGUAY BUCURESTI BUCURESTI
Marilena Viziru Liceul Teoretic ”Ștefan Odobleja” Bucuresti Bucuresti
Popescu Laura Liceul Tehnologic Special Nr. 3 Bucuresti Bucuresti
Silvia Moraru LICEUL TEORETIC NAȚIONAL București Bucuresti
Viorica Stanescu Colegiul National Sfantul SAVA Sector 1 Bucuresti
CRISTINA ISSA LICEUL TEORETIC „CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” Sector 1 Bucuresti
Magda Ilie Liceul teoretic Mihai Ionescu Bucuresti Bucuresti
NIȚULEAC MĂDĂLINA COLEGIUL NAȚIONAL ION CREANGĂ Sector 4 Bucuresti
ALEXA-CHIROIU MARIA-CORINA SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA „N.KRETZULESCU” BUCURESTI- SECT 3 BUCURESTI
Ștefănescu Manuela Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza București Bucuresti
Iusein Ervin Liceul International de Informatica Bucuresti Bucuresti Bucuresti
Daniela Horodniceanu, bibliotecar școlar Liceul Tehnologic ”Theodor Pallady”, București, sector 3 București, sector 3 București
Eckstein-Zsehranszky Robert-Alexandru Colegiul Tehnic „Carol I” București București
Căpălău Maria Colegiul Tehnic „Dinicu Golescu” București București
IACOB CRISTINA IULIANA COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC,, SPIRU HARET,, BUZAU BUZAU BUZAU
Foarfecă Guniță Colegiul Național ,,Alexandru Vlahuță,, Râmnicu Sărat Buzău
ŞNEL MARIANA COLEGIUL ECONOMIC CALARASI CALARASI CALARASI
Puran Vasilica Liceul Pedagogic Stefan Banulescu Calarasi Calarasi
LOPATITA GHEORGHE LICEUL TEHNOLOGIC „IOSIF CORIOLAN BURACU” PRIGOR CARAS SEVERIN
Gander Laura Colegiul National ”Traian Doda” Caransebes Caras-Severin
Stanciu Loredana Camelia Liceul Teoretic „Eftimie Murgu” Bozovici Caras-Severin
MIHOLCEA DAN ALEXANDRU LICEUL TEHNOLOGIC BERZOVIA BERZOVIA CARAS-SEVERIN
Conțescu Corina Liceul Tehnologic”Clisura Dunării” Moldova Nouă Caraș-Severin
Ghimboașă |Nicoleta Colegiul Național ”C.D.Loga” Caransebeș Caraș-Severin
Ota Elisabeta-Fica LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA RESITA REȘIȚA CARAȘ-SEVERIN
Dane Ion Noni Liceul Tehnologic „Matei Basarab” Mânăstirea Mânăstirea Călărași
Chesaru Dorina Colegiul Economic Călărași Călărași Călărași
Radu Elena Colegiul Economic Călărași Călărași Călărași
Castană Mioara Colegiul Economic Călărași Călărași
Rusu Claudia, dir. adj., prof fizică Liceul de Arte Vizuale „Romulus Ladea„ Cluj-Napoca Cluj
Fejér Iuliana Liceul Teoretic Báthory István Cluj Napoca Cluj
Petriuc Anca Colrgiul Tehnic Energetic Cluj-Napoca Cluj
Claudia Rusu Liceul de Arte Vizuale ”Romulus Ladea” Cluj Cluj-Napoca
CRANGA CLEOPATRA GEORGETA LICEUL TEORETIC MURFATLAR MURFATLAR CONSTABTA
Bibliotecar Raluca Ivan Colegiul National de Arte „Regina Maria” Constanta Constanta
Kober Ingrid Colegiul Național ”Mircea cel Bătrân” Constanta Constanta
Carmen Bucovala Liceul Teoretic „Ovidius” Constanta Constanta
Tipau Elena Colegiul National Militar ,,Alexandru Ioan Cuza” Constanta Constanta Constanta
NASURLA ILHAN COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC „CONSTANTIN BRATESCU” CONSTANTA CONSTANTA
Mînea Carmen Liceul Tehnologic „C.A. Rosetti” Constanța Constanța
Păduraru Oana Colegiul Național ”Mihai Viteazul” Sf. Gheorghe Covasna
Zamfirescu Raluca Liceul Voievodul Mircea Targoviste Dambovita
Gabriel State Colegiul Național „Ienăchiță Văcărescu” Târgoviște Dâmbovița
LIA ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC MARIN GRIGORE NĂSTASE TĂRTĂȘEȘTI DÂMBOVIȚA
Ganea Mariana Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati Galati
Apostol Valeriu Liceul cu Program Sportiv Galati Galati Galati
Fainarea Alina Iuliana Liceul Tehnologic Nr.1 Corod Galati
Ganea Mariana C.N.M.Kogalniceanu Galati Galati
Ciapa Mihaela Colegiul Național Al I Cuza Galați Galati
Ştefu Viorica Ana Liceul Tehnologic ,,Costache Conachi” Pechea Galaţi
CERNAT NICOLETA LICEUL DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA GALAȚI GALAȚI
Artenie Viorica Liceul Tehnologic „Costache Conachi” Pechea Galaţi
NEAGU IONEL LICEUL UDRIȘTE NĂSTUREL HOTARELE, JUD. GIURGIU GIURGIU
Buzera Marius Colegiul Tehnic „General Gheorghe Magheru” Targu Jiu Gorj
Prof.Ardeiu Iulica-Daniela/coordonator de programe și proiecte educative/Colegiul Tehnic Motru/Gorj Colegiul Tehnic Motru/Gorj Motru Gorj
Iliescu Liliana Marinela Liceul Tehnologic ,,Constantin Brâncuși,, Peștișani Peștișani Gorj
Popescu Elena Liceul Tehnologic Bustuchin Bustuchin Gorj
Cotrigăşanu Cristina-Elena Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec Harghita
Mirela Petruț Liceul Teoretic „O.C.Tăslăuanu” Toplița Harghita
STĂNCULESCU SORIN COLEGIUL NAȚIONAL „DECEBAL” DEVA HUNEDOARA
Bosinceanu Veronica Liceul tehnologic CCF „”Anghel Saligny””, Fetesti Fetesti Ialomita
Stoica Mona Elena Liceul de Arte „Ionel Perlea” Slobozia Ialomita
Belega Elena Liceul Tehnologic Urziceni Urziceni Ialomița
Ionescu Mihaela Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Iasi Iasi
Iancu Paula Lorela Liceul Tehnologic Harlau Iasi
Timofte Stelian Claudiu Colegiul Tehnic CF Unirea Pașcani Iași
Cosnita Emilia-Felicia Liceul Teoretic „Miron Costin” Pașcani Pascani Iași
Toader Radulescu Ioana Meletina LICEUL TEHNOLOGIC Barbu A Stirbey Buftea Ilfov
Hojda Ionela Ana Colegiul National ihai Eminescu Baia Mare Maramures
Venczel Diana Colegiul Tehnic Aurel Vlaicu Baia Mare Baia Mare Maramures
Pop Vadean Adina Colegiul Tehnic AUREL VLAICU Baia Mare Maramures
Big Radu Colegiul Tehnic „ George Bariţiu” , Baia Mare Baia Mare Maramureș
Grigor Dorina Colegiul Național Pedagogic „ Regele Ferdinand” SIGHETU MARMATIEI Maramureș
DUȚA CAMELIA SILVIA COLEGIUL NAȚIONAL ,,MIHAI EMINESCU,, BAIA MARE MARAMUREȘ
DUȚA CAMELIA SILVIA Seminarul Teologic Liceal „Sf. Iosif Marturisitorul” BAIA MARE MARAMUREȘ
Sabou Dorin Colegiul Tehnic „George Bariţiu” Baia Mare Maramureş
Netoiu ion-Claudiu Colegiul Tehnologic „Constantin Brâncoveanu” Baia de Aramă Baia de Aramă Mehedinți
Busuioc Vasile Liceul Tehnologic Decebal Drobeta-Turnu Severin Mehedinți
Lobonț Dorin Colegiul Național Pedagogic „Mihai Eminescu” Târgu Mureș Mureș
POP GELIA COLEGIUL AGRICOL „TRAIAN SĂVULESCU” TG. MUREŞ MUREŞ
Săndulescu Ramona Liceul Tehnologic ,,Ion Vlasiu,, Tg.Mureș Mureș
Loredana Lapusneanu Colegiul Tehnic ”Petru Poni” Roman Neamt
NADIA CIRCU COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN ROMAN NEAMT
NADIA CÎRCU COLEGIUL NAȚIONAL „CALISTRAT HOGAȘ” PIATRA-NEAMȚ NEAMȚ
Iancu Daniela Liceul Teoretic ” Al. I. Cuza” Corabia Olt
Pană Marcela Liceul Teoretic ” Alexandru Ioan Cuza” Corabia Olt
Constantin Maria Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza Corabia Olt
MANEA VALERICA COLEGIUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI PLOIESTI PRAHOVA
Argesanu Carmen Colegiul Național NIchita Stănescu Ploiesti Prahova
Tobă Nicoleta Liceul Teoretic, Comuna Filipeștii de Pădure Filipeștii de Pădure Prahova
SECAREANU EMILIA C T FORESTIER CAMPINA PRAHOVA
Doboș Mioara Colegiul Național „I.L.Caragiale” PLOIEȘTI Prahova
DOBRE LIVIA IULIANA LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN ISTRATI” CÂMPINA PRAHOVA
POPDAN GHEORGHE IOSIF COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE SATU MARE
Cozma Georgeta Colegiul Național ,,Mihai Eminescu” Satu Mare Satu Mare
Rotaru Liviu Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Satu Mare Satu Mare
Ardelean Elena Liceul de Artă „Ioan Sima” Zalău Sălaj
NEGREA ANCA CRISTINA LICEUL TEORETIC AXENTE SEVER MEDIAS SIBIU
Volosciuc Sorin Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Sibiu Sibiu
Horotan Aurelia Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Sibiu Sibiu
PÎRVU VALENTINA LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR DORNA CANDRENILOR SUCEAVA
Cosovanu Magdalena Liceul Tehnologic ”Vasile Gherasim” Marginea Suceava
Gabriel Anastasiu Colegiul National Dragos Voda Campulung Moldovenesc Suceava
Panciuc Andreea-Mălina Colegiul Național „Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Suceava
Cosovanu Ilie Liceul Tehnologic Tomșa Vodă Solca, Suceava
Becheru Dragomira Liceul Tehnologic Nr.1 Alexandria Teleorman
Ionescu Rodica Liceul Teoretic VIDELE Teleorman
Ionescu Rodica Liceul Teoretic Videle Teleorman
Dragu Felicia Colegiul National Banatean Timisoara Timis
PATRULESCU DANIELA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL GHEORGHE ATANASIU TIMISOARA TIMIS
PETRIN VICTORIA IULIA LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA TIMIS
POSEA-BREBU CODRUTA Liceul Sportiv din Timisoara Timisoara Timisoara
Muntean Liliana Liceul de Artă Ion Vidu Timișoara Timișoara Timiș
SPOREA – IACOB FLORINA – MARIA LICEUL TEORETIC ”’GRIGORE MOISIL” TIMIȘOARA TIMIȘ
Sultan Cristina Liceul Tehnologic ”Anghel Saligny” Tulcea Tulcea
Pasca Gabriela Liceul Pedagogic Ioan Popescu Barlad Vaslui
Mihăiță Cristinel Colegiul Agricol Dimitrie Cantemir Husi Vaslui
Popa cristinel COLEGIUL NAȚIONL CUZA VODĂ HUȘI VASLUI
Rizea Daniel Liceul Tehnologic Capitan Nicolae Plesoianu Plesoianu Rm.Valcea Vâlcea
Emil Onea Colegiul Unirea Focsani Focsani Vrancea
Stănilă Mariana Liceul Teoretic ,,Grigore Gheba” Dumitrești Dumitrești Vrancea
Cristina Trofin/Alexandra Tătaru Colegiul Tehnic ”Edmond Nicolau” Focșani Vrancea
ANGHEL LAVINIA LICEUL TEHNOLOGIC EREMIA GRIGORESCU MARASESTI VRANCEA

Ca să apăreți în acestă listă, vă rugăm să vă creați propriul club în școala Dvs..

Persoana_LegaturaNume_ScoalaLocalitateJudet
GRECU PETRUȚA AURORA
L.T.E.”D. HURMUZESCU” DEVA
DEVA
HUNEDOARA
Ovidiu Dohotar
Clubul Copiilor Rădăuți
Radauti
Suceava
Hategan Marcel Ioan
Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu"
Orastie
Hunedoara
Seceleanu Cristina
Liceul Tehnologic ,,Petru Rares,,
Bacau
Bacau
UNGUREANU ALICE-MĂDĂLINA
COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV
IAȘI
IAȘI
Irașoc Marcel
Liceul Teoretic „Ion Neculce”
Targu Frumos
Iași
Vlad Liana
Scoala Gimnaziala "Regina Maria"
Bucuresti Sector 6
Bucuresti
Simionescu Mihaela
Colegiul tehnic Mihail Sturdza Iași
Iasi
Iasi
Simionescu Mihaela
Colegiul tehnic Mihail Sturdza Iași
Iasi
Iasi
Avădăni Mihai
Liceul Teoretic „lascăr Rosetti”
RADUCANENI
Iași
Avădăni Mihai
Liceul Teoretic „lascăr Rosetti”
RADUCANENI
Iași
Avădăni Mihai
Liceul Teoretic „Lascăr Rosetti”
RADUCANENI
Iași
Vlad Liana
Scoala Gimnaziala "Regina Maria"
Bucuresti Sector 6
Bucuresti
Mihaila Liliana
Liceul Tehnologic Economic "Virgil Madgearu"
IASI
Iasi
Mihaila Liliana
Liceul Tehnologic Economic "Virgil Madgearu"
IASI
Iasi
IPATE LAURENTIU
COLEGIUL NATIONAL ,,MIHAI EMINESCU" IASI
IASI
IASI
Lascar Stefania Maria
Colegiul National "Aurel Vlaicu"
Bucuresti
Bucuresti
Gavril Constantin
Liceul Tehnologic de Mecatronica si Automatizari Iasi
Iasi
Iași
Daniela Elena Ionele
Colegiul Tehnic August Treboniu Laurian Agnita
Agnita
Sibiu
Spînu Elena Simona
Colegiul de Științe ”Grigore Antipa” Brașov
BRASOV
Brașov
Rotaru Elena
Colegiul National Iasi
Iasi
Iasi
Sandu Doina
Liceul Tehnologic ,,Petru Poni"
Onesti
Bacau
Sandu Doina
Liceul Tehnologic ,,Petru Poni"
Onesti
Bacau
Rotaru Elena
Colegiul Național Iași
Iasi
Iasi
Maria Căpălău
Colegiul Tehnic ”Dinicu Golescu”
Bucuresti
Sector1
Tomuș Adrian
Liceul Tehnologic de Electronică și Telecomunicații "Gh. Mârzescu"
Iași
Iași
Tomuș Adrian
iceul Tehnologic de Electronică și Telecomunicații "Gh. Mârzescu"
Iasi
Iasi
GRECU PETRUȚA AURORA
L.T.E.”D. HURMUZESCU” DEVA
DEVA
HD
Ovidiu Dohotar
Clubul Copiilor Rădăuți
Rădăuți, jud. Suceava
SV
Hategan Marcel Ioan
Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu"
Orastie
Hunedoara
Dinga Cornelia
Liceul Tehnologic Matei Corvin
Hunedoara
Hunedoara
LUMINITA MOISE
Școala Superioară Comercială "NICOLAE KRETZULESCU"
București
București
Ancheș Cosmina
Liceul Teoretic Avram Iancu Brad
Brad
Hunedoara
BARBU DORIN
LICEUL TEHNOLOGIC RUSCOVA
RUSCOVA
Maramures
Catalin Zestran
Scoala Gimnaziala nr. 108
Bucuresti
Bucuresti
Agapi Roxana
Școala Gimnazială Siminicea
Suceava
Suceava
MOLDOVAN VASILE
Colegiul National "George Cosbuc"
Nasaud
Bistrita-Nasaud
ISAC ALINA-ELENA
COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, PIATRA NEAMȚ
Piatra-Neamt
Neamt
EMOKE SZEKELY
Liceul Puskas Tivadar
Sfantu Gheorghe
Covasna
Valeria Florentina Dragomir
Școala Gimnazială Cezar Bolliac
BUCURESTI
BUCURESTI
Sandu Doina
Liceul Tehnologic ,, Petru Poni" Onești
Onești
Bacau
Mihai Gavanescu
Liceul Tehnologic Nr. 1 Alexandria
Branceni
Teleorman
Greculeac Anca Viorica
Colegiul National Petru Rares Suceava
Suceava
Suceava
Constanda Vasilica
Liceul Tehnologic „Înălțarea Domnului”
Slobozia
Ialomita
Daniela Lungoci
Școala Gimnaziala Ipotesti Suceava
Ipotesti
Botosani
Stănculescu Sorin
Clubul de Știință și Tehnică al Colegiului Național Decebal
Deva
Hunedoara
Borcescu Aurel
Liceul Teoretic Nichita Stănescu
București
București
Chivu Loredana Mihaela
Liceul Tehnologic
Fierbinți - Târg
Ialomița
BURNETE ELEONORA
ŞCOALA GIMNAZIALĂ SFÂNTUL ANDREI MANGALIA
MANGALIA
CONSTANTA